_

راهنمای تصویری خرید


آموزش تصویری مراحل ثبت نام در کلاس های آموزشی آموزشگاه نیکان

پس از ورود به صفحه اصلیِ پرتال مراحل زیر را اجرا کنید.

1- یکی از گزینه های تصویر زیر را انتخاب نمائید تا به صفحه کلاس های در حال ثبت نام هدایت شوید.

 

 

 

2-بعد از انتخاب کلاس بر روی دکمه ثبت نام جلوی کلاس مورد نظر کلیک نموده تا به مرحل بعدی منتقل شوید.

 

 

3-در مرحله 3 ابتدا مبلغ صورتحساب صادره را چک نمائید .در صورتی که داری کد تخفیف هستید، کُدتان را در کادر مشخصه شده در عکس زیر وارد نمائید در غیر این صورت بر روی دکمه تکمیل سفارش کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید.

 

 

 

4-اگر قبلا در پرتال ثبت نام نموده اید روی گزینه قبلا عضو شده اید کلیک کنید و اگر بار اول است که در کلاس های آموزشگاه ثبت نام می کنید اطلاعات فیلد های مشخص شده در عکس زیر را با دقت پرنموده و در انتها روی کلید تکمیل ثبت نام کلیک نمائید تا برای شما فاکتور آنلاین صادر گردد.

 

 

 

 

5- در صورتی که قبلا در پرتال ثبت نام کرده باشید کافیست ایمیل و رمز عبورتان را وارد نموده و کلید تکمیل ثبت نام را فشار دهید.

 

 

6-در این محله فاکتور آنلاین برای شما صادر گردیده و ثبت نام کلاس در پروفایل شما انجام گرفته است .در صورتی که تمایل به پرداخت مبلغ شهریه خود به صورت آنلاین از طریق کارت های بانکی را دارید کافیست در قسمت قرمز رنگ بالای فاکتور کلیک نموده تا به درگاه پرداخت بانکی هدایت شوید.برای این منظور می توانید از هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمائید . برای پرداخت به این روش داشتن رمز دوم کارت الزامی می باشد.

 

 

 

7- پس از ورود به درگاه پرداخت بانکی مبلغ واریزی را چک نمائید و در انتها دکمه پرداخت و تکمیل سفارش را فشار دهید تا مجدد به سایت آموزشگاه و صفحه فاکتور پرداخت شده هدایت گردید.در این مرحله پرداخت شهریه شما کامل گردید.

 

با تشکر از حُسن انتخاب شما۴ دی ۱۳۹۵« بازگشت

مشاهده فید خبرخوان


منوی کاربری