_

درباره ما


مؤسسه ی سیب سرخ نیکان نزدیک دو سال است که در حوزه های مختلفی اعم از چاپ و نشر، نرم افزار و IT، همایش، سمینار و نمایشگاه، طراحی و برگزاری در دوره های آموزشی مهارتی فرهنگی-هنری فعالیت جدی خود را آغاز کرده و به موفقیت هایی نیز دست یافته است.

یکی از مهم ترین فعالیت های موسسه سیب نیکان برگزاری دوره های متنوع آموزشی با بهره گیری از اساتید ممتاز می باشد .وبسایت حاضر به منظور ثبت نام آنلاین در دوره های مختلف آموزشی موسسه سیب سرخ نیکان در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار گرفته است.
همکاری در امور روابط عمومی، دکوراسیون و تبلیغات همایش ها، سمینارها و نمایشگاه های ملی و بین المللی با نهادها و ارگان های مختلف، تولید و عرضه ی محصولات فرهنگی- هنری در همکاری با صدا و سیما، مجلات، بنیاد صادق هدایت، مرکز نابینایان رودکی و ... از جمله فعالیت هایی است که توسط همکاران بخش فرهنگی ارائه شده است.
در بخش نرم افزار و IT مهندسان این بخش با طراحی و توسعه ی بیش از 40 نرم افزار تحت وب با انواع فرم و رک های برتر جهان، بیش از 100 نمونه کار طراحی سایت و پورتال اختصاصی، نصب انواع وب سرور و... پاسخگوی نیازهای خرد و کلان کاربران فضای مجازی هستند.
علاوه بر موارد ذکر شده همکارن جوان، صاحب ایده و فعال مؤسسه ی سیب سرخ نیکان در بخش های مختلف فرهنگی و هنری آمادگی همکاری با هنر دوستان را دارد و سعی در پاسخگویی هرچه سریعتر شما دوستان گرانقدر می نماید.۲ فروردین ۱۳۹۵« بازگشت

مشاهده فید خبرخوان


منوی کاربری